کنیتکس نما


کنیتکس نما اجرای کینیتکس

کنیتکس نما و اجرای کنیتکس بدون داربست


کنیتکس نما و اجرای کنیتکس نما: کنیتکس به دلیل تنوع رنگ و بافت مورد امروزه بسیار مورد توجه است و تفاوت آن با رنگ نمای ساختمان  به دلیل بافت دار بودن ان میباشد.

یکی از مزایای آن که مورد توجه قرار میگیرد ضخامت بالای پوشش برای ساختمانهای قدیمی که ترک زیادی دارند مناسب تر و مقرون به صرفه تر میباشد.

به همین دلیل اکثرا در پارکینگ و یا نما های سیمانی و یا آجر قدیمی که مصالح آسیب دیده اند مورد استفاده زیادی .

نکته چنانچه نمای ساختمان شما دارای ترک زیادی است پیشنهاد میکنیم از کنیتکس استفاده نمایید .نکته پیشنهاد داده میشود که پیش از اجرای کنیتکس نما نسبت به شستشوی نما اقدام فرمایید.

گروه مهندسی ارتفاع کاران سایت با بهر گیری از علم روز مهندسی و همچنین تجربه بالا در امر اجرای کنیتکس نما بدون داربست میباشد.


کنیتکس نما چیست و چگونه اجرا میگردد ؟

کنیتکس نما تشکیل شده از رنگ نما و الیاف، پرلیت، پنبه نسوز و غیره که هر کدام به اختصار توضیح داده میشود .

رنگ :

رنگ اکرلیک: یکی از انواع رنگهای مورد استفاده برای اجرای کنیتکس نما باید از نوع اکرلیک و ضد آب باشد که به طور کامل در بخش رنگ آمیزی نما توضیح داده شده است میتوانید مطالعه فرمایید .


رنگ مورد استفاده اجرای کینتکس نما

رنگ پلاستیک : رنگ پلاستیک که برای ساخت کنیتکس ساخته میشود میتوان در داخل ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد زیرا قابلیت شستشو ندارند و ضد آب نیستند.

پرلیت : پرلیت یک سنگ با ساختار سلیس و آتسفشانی است که پس از آمدن به سطح زمین سریعا سرد شده به همین دلیل بخارات و هوا در داخل آن گیر افتاده و به سنگ خاصیت مجوف بودن و سبک بودن را میدهد.

از این سنگ علاوه بر استفاده از صنعت رنگ سازی جهت ساخت کنیتکس نما در باغبانی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

پنبه نسوز : انواع  مواد بیشتر به منظور بافت دار کردن رنگ کنیتکس نما استفاده میشود.


اجرای  کنیتکس نما بر روی چه سطوحی امکان پذیر است ؟

کنیتکس نما بروی اکثر نما ها و دیوار های داخلی و خارجی استفاده میگردد از قبیل سیمان و یا دیوار های بتنی ، آجری همچنین سنگ نیز قابل اجرا است که بر اساس موقعیت دیواره برای اجرای کنیتکس نما نوع کنیتکس متغیر میباشد .

به طور مثال برای کنیتکس راه پله ویا دیواره پارکینگ میتوانید از کنیتکس پلاستیک استفاده کنید و چنانچه دیواره خارجی ساختمان است مناسب تر است از کنیتکس اکرلیک استفاده شود.

 انواع کنیتکس

کنیتکس از نظر بافت به دسته و همچنین از نظر ساختار نیز به سه دسته و یا گروه تقسیم میشود که در زیر به آن اشاره میگردد.

کنیتکس رنگ  روغنی: این نوع کنیتکس عموما برای فضا های داخلی استفاده میگردد و قیمت اجرای کنیتکس نیز نسبت به کنیتکس های دیگر برای فضای داخل گران میباشد که قابلیت شستشو را دار میباشد که در سه بافت ریز متوسط و درشت در بازار موجود میباشد.

کنیتکس پلاستیک

کنیتکس رنگ پلاستیکی همانطور که از نام آن پیداست برای فضاهای داخلی عموما مورد استفاده قرار میگیرد که رطوبت ندارد و نیاز به شستشو ندارد لذا توصیه میگردد.

صرفا برای داخل ساختمان فضا های سر پوشیده و یا راهرو ها و همچنین راه پله ها که نیاز به شستشو ندارند میتوانید استفاده کنید.

که دراری سه نوع بافت است که بافت که در بازار موجود است ریز متوسط و همچنین درشت.

کنیتکس اکرلیک مخصوص نما اجرای کنیتکس نما

کنیتکس اکرلیک همانطور که از نام ان مشخص است بر پایه رنگهای اکرلیکی میباشد که مختص نما است اجرای کنیتکس نما از این نوع کنیتکس استفاده میشود بر سطوحی همانند سیمان ، بتن ویا اجر استفاده میگردد ، کنیتکس اکرلیک ضد اب بوده و قابل شستو میباشد .

این نوع پوشاننده داری سه نوع بافت ریز متوسط و همچنین درشت در بازار عرضه میگردد که بر اساس صلیغه و همچنین زیر کار انتخاب میگردد.

قیمت اجرای کنیتکس نما

قیمت کنیتکس نما با توجه به نوع کنیتکس زیر کار متغییر میباشد از متری 20000 تومان الی 450000 تومان بر اساس نوع کنیتکس اجرایی و همچنین متراژ و زیر کار متغییر است برای اطلاع از قیمت اجرای کنیتکس میتوانید از کارشناسان این مجموعه استعلام بگیرید که شماره تماسهای ان در وب سایت قرار داده شده اند.
برخی از سوالات شما که عموما در تماس با کارشناسان ما مطرح میگردد در زیر پاسخ داده شده اند

نحوه اجرای کنیتکس چگونه میباشد؟

اجرای کنیتکس نما و یا کنیتکس به وسیله پمپ هوا و پیستوله مخصوص کنیتکس پاش به آن اصطلاحا اطلاق میگردد صورت میپذیرد که بر اساس دانه های ریز و یا درشت ان نوع سری کنیتکس پاش ویا پیستوله انتخاب میگردد.

گاها برای زیر کار بر اساس زیر سازی نیازمند پلایمر مخصوص است پلایمر زمانی اجرا میگردد،

که دیواره مورد نظر ما خاک سستی داشته باشد و یا گرد و غبار زیادی بر ان نشسته باشد ضمنن یاداور میشود بهتر است پیش از اجرای کنیتکس نما به وسیله دستگاه واتر جت شستشو شود.

تا آلودگی و یا خاکهای سست ان از سطح زیرین که میخواهید به وسیله کنیتکس بپوشانید عاری گردند.

اجرای کنیتکس بدون داربست امکان پذیر است ؟

لازم به توضیح کلیه خدمات کار در ارتفاع شامل رنگ آمیزی نما ، پیچ و رولپلاک نما و همچنین اجرا کنیتکس نما توسط گروه ارتفاع کاران سایت  بدون نیاز به داربست میباشد ارئه داده میشود را ارئه میدهد .

با ما تماس بگیرید.

کنیتکس چه رنگهایی دارد ؟

کنیتکس نما و یا کنیتکسهای داخلی دارای کلیه رنگ بندی بر منطبق با سلیقه و محیط شما را دارد.

بهترین زمان برای اجرای کنیتکس نما چه زمانی میباشد؟

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید زمان اجرای کنیتکس است که پیشنهاد میگردد که در هوای بارانی اجرا نشود در فصول خشک اجرا گردد.

درخواست بازدید
phone call