ارتفاع کاران

معرفی

گروه ارتفاع کاران سایت ، در سال 1390 با رویکرد دانش و تجربه ، با هدف تغییر روش کار در صنعت ساختمان ، تاسیس گردید. این گروه دارای کارنامه ای درخشان در زمینه شستشوی نما ،استحکام نما (پیچ و رولپلاک نما) وهمچنین تکنولوژی نوین نانو نما و اجرای نانو نمای ساختمان می باشد.

  • استفاده از تکنولوژی روز

ارتفاع کاران با تیم متخصص خود در زمینه شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی های جدید همچون نانو آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره های لازم در این زمینه ها به مشتریان عزیز می باشد.

  • پروژه های اجرایی

از پروژه های موفق ارتفاع کاران در زمینه استحکام نما (پیچ و رولپلاک نما) می توان به پیچ و رولپلاک دانشگاه علمی کاربردی کاشان و دانشگاه الزهرا تهران و…. اشاره کرد. و با بهره گیری از ابزار روز و علم شناخت مصالح در زمینه شستشوی نما ، شستشوی نمای ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی ، سون سنتر در میدان هفت حوض ، ساختمان سازمان انتقال خون و صدها پروژه دولتی و خصوصی دیگر نام برد.

در زمینه تکنولوژی نوین ، همچون نانو نما ، اجرای نانو نمای ساختمان سپهران کارخانه جات مائده و ساختمان سز در تجریش … و نانو شوینده نما مخصوص نماهای کامپوزیت و شیشه ای ، گروه ارتفاع کاران به صورت حرفه ای فعالیت های ویژه انجام داده است .

  • تیم ما

ما با استفاده از تجربه متخصصین و مهندسین آماده مشاوره و ارائه خدمات در زمینه شستشوی نما ، نانو نما ، پیچ و رولپلاک نما و اجرای نما می باشد.

این گروه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین سنگ نوردی و مهندسین ساختمان متعهد و کار آزموده با استفاده از ابزار و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه کار در ارتفاع و با هدف تغییر در روشهای سنتی شروع به فعالیت نمود.

درخواست بازدید
phone call