رفع شوره آجر

خدمات نما با ارتفاع کاران سایت ارائه دهنده انواع خدمات نما شامل رفع شوره سنگ ، نورپردازی نما، نقاشی نما ، رنگ نما ، آب بندی نما ، بستن درز انقطاع تعمیرات در ارتفاع .

رفع شوره آجر و پوسته پوسته شدن آجر و سنگ

رفع شوره اجر و سنگ از مصالحی است که از دیر باز برای نما سازی ساختمانها مورد استفاده قرار میگرفته است .

از معایب اجر نما و یا سنگ نما شوره زدن و پوسته پوسته شدن ان میباشد، که به دلایل مختلف که در این مقاله به طور کامل ذکر گردیده است و راهکارهای توضیح داده شده است .

ما را در این مقاله همراهی فرمایید .

رفع شوره زدن اجر ، پوسته پوسته شدن سنگ 

قبل از انکه بخواهیم در مورد روشهای رفع شوره اجر و یا رفع پوسته پوسته شدن سنگ را بگوییم ابتدا دلالیل شوره زدن و یا پوسته پوسته شدن سنگ را شرح دهیم.

شوره زده و یا سولفاته شدن اجر و یا سنگ به دلیل وجود نمکهای طبیعی باعث سولفاته شدن اجر به دلیل ترکیب  شیمیایی اجر و سیمان و یا گاها به دلیل شستشوی اجر و یا سنگ با استفاده از اسید. و همچنین میتواند به دلیل ترکیب ملات با بتن نیز به وجود .

نکته مهم : شوره زده و یا سفیدک زدن و همچنین پوسته پوسته شدن اجر و سنگ صرفا به دلیل جنس اجر و یا سنگ نمی باشد، بلکه میتواند به دلیل اب مورد استفاده برای ملات پشت نیز باشد .

جهت جلوگیری از شوره اجر میایست جلوی نفوذ رطوبت به ملات پشت را گرفت تا مانع ترکیب نمکها و سولفات های موجود رد ملات با سیمان شد .

برا اینکه به نتیجه مطلوب رسید ابتدا می‌باید شوره اجر و یا سولفاتهای روی اجر را از بین برد.

برای از بین برد شوره روی اجر و جلو گیری از پوسته پوسته شدن ان میتوان به وسیله شوره شور اجر و واتر جت پر فشار نما را شستشو نماشویی  داد .

به این صورت که مواد شوره شور را بر روی جاهایی که شوره زده میزنیم سپس به وسیله واترج ت نما را تمیز میکنیم.

پس از شستشو می‌باید اجر کاملا خشک شود سپس مواد اب گریز کننده که می توانید مواد نانو یا رزین و .. باشد، که در بخش نانو آب گریز کننده کاملا توضیح داده شده.

و در ان بخش می‌توانی از نحوه اجرای مواد نانو اب گریز کننده اگاه شوید .

پس از رفع شوره اجر مناسب ترین مواد برای اب گریز کردن نما مواد نانو ابگریز کننده بر پایه حلال آلمانی میباشد .

که عمر بالایی دارد و به دلیل پایه حلال بودن پس از اجرا اجر شوره نمی زند.

رفع پوسته پوسته شدن سنگ نما و  رفع پوسته پوسته شدن اجر نما

 

بستن منو