پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران

هدف این مقاله این است که به شما  نکات مهم و قابل توجهی را در مبحث پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران بیاموزد. شرکت ارتفاع کاران با سابقه درخشان انجام پروژه پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران را میپذیرد.

 

خدمات پروژه : پیچ و رولپلاک نما در تهران ، شستشوی نما و نصب سنگ های افتاده : فیکس کردن ابزار به وسیله چسب اپوکسی مخصوص نما ساخت کشور آلمان

جنس سنگ نما : تراورتن روشن حاجی آباد 

دریل مورد استفاده جهت سوراخکاری ، دریل aeg  750 وات با قدرت ضربه ای  1.9 ژول مدل دریل kh24 

مته مورد استفاده ؛ مته مورد استفاده جهت سوراخکاری 7*11 چهار شیار دو پر ، دلیل استفاده از این نوع مته به این دلیل است که سنگ قلوه کن نشود.

پیچ مورد استفاده ، پیچ 5*60 روکش گالوانیزه ضد زنگ 

بتونه مورد استفاده : بتونه ضد اب همرنگ 

چسب مورد استفاده: چسب اپوکسی المانی دو جزئی مخصوص نما برای سنگ های ابزار نما با قدرت چسبندگی و نگهداری 80 کیلوگرم در سانتی متر مربع.

برآورد هزینه این نما بر اساس چکی مباشد نحوه محاسبه هزینه این نما بر اساس تعداد روز کاری و تعداد پیچ مورد استفاده میباشد که در بخش برآورد قیمت میتوانید مطالعه فرماید.

پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران

دلایل ریزش سنگ این نما استفاده از سنگهای بزرگ هرچه سنگهای نما بزرگتر باشد ضریب انبساط بین مصالح بیشتر میشود و سنگها تحت تنش بیشتر قرار میگیرند و سنگ از ملات پشت جدا شده و سقوط مینماید که نیاز به پیچ و روپلاک نما میباشد
عدم استفاده از اسکوپ مناسب و اسکوپ نکردن تمام سنگها که باعث میشود سنگها در طول چهار یا پنج سال از جای خود جدا شده و سقوط کنند که نیازمند پیچ و رولپلاک  نما در تهران میباشد
عدم کار گذاشتن انکر بولت برای ابزارهای سنگ بزرگ که برای مهار این سنگها باید از چسب اپوکسی مخصوص اینکار استفاده گردد زیرا این نوع سنگ ابزارها ها به دلیل داشتن ضخامت زیاد نمیتون سنگ پیچ و رولپلاک سنگ نما نمود و باید از این نوع چسب استفاده گردد

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در پیچ و رولپلاک سنگ نما با به روز ترین تجهیزات و خبره ترین راپل کاران، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

بیشتر در مورد دلایل پیچ و رولپلاک سنگ نما بخوانید:
مزیت های پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران

چرا ما برای انجام این پروژه پیچ و رولپلاک نما در تهران انتخاب شدیم؟

گروه ارتفاع کاران سایت یک گروه راپل کار و مهندسی با دفتر ثابت میباشد که با داشتن علم روز و استفاده از ابزار مناسب بر حسب جنس سنگ نمای شما و نوع نمای شما از ابزار و متریال مناسب استفاده میکند.

 

برای تخمین قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید یا به مقاله ما در مورد قیمت پیچ و رولپلاک مراجعه کنید یا فرم برآرورد قیمت را در 30 ثانیه پاسخ دهید!

آدرس

قبل از حضور وقت بگیرید.

فلکه دوم صادقیه -کوچه مرودشت پلاک 8​

تماس با ما

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

تلفن :02144211512همراه :09128982485

ایمیل

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info@ertefa-karan.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *