پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران

http://Array

پیچ و رولپلاک سنگ نماپیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نماپیچ و رولپلاک سنگ نما بهترین راهکار سنگهای لق ، چرا با استفاده از طناب؟

امروزه در صنعت ساختمان به منظور نماسازی ساختمان ها پیچ و رولپلاک سنگ نماراه های متفاوتی برای کار کردن سنگ نما وجود دارد و همینطور روشهای مختلفی برای استحکام سنگ نما استفاده می شود و یکی از بهترین روش هایی که در طی سالیان گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته بوده است استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای محکم تر نگه داشتن سنگ های نما در کنار یکدیگر بوده است .

استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به انها اشاره خواهیم کرد مراحلی که طی آن این فرایند پیچ و روپلاک سنگ نما انجام میگردد و محکم می شوند که می توان به دو روش صورت پذیرد ، روش اول پیچ و روپلاک سنگ نما به وسیله داربست،و روش دوم با  استفاده از طناب یا همان راپل یا کار در  ارتفاعات انجام گردد .

در هر دو صورت اتفاقی که می افتد این است که با استفاده از بتونه های مخصوص و پیچ هایی که از انواع پیچ های ضد زنگ هستند کار پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان انجام  شود ، برای انجام اینگونه کار در ارتفاع که به تجربه و تخصص خاص خود نیاز دارد باید بتوانید  از گروههای تخصصی استفاده کنید که در انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان متخصص باشند چرا که داشتن ایمنی برای این موارد بسیار مهم است.

گروه ارتفاع کاران سایت  از جمله متخصصین در این زمینه می باشند.

سوالی که برای مشتریان پیش می آید این است که آیا روش کار با طناب و بدون داربست مشکلی در فرایند کار پیچ رولپلاک سنگ نما ایجاد نمیکند؟

آیا همانطور که بر روی داربست تعادل وجود دارد در هنگام کار با طناب rope access هم تعادل وجود دارد؟

در سالهای گذشته برای انجام خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها سعی میشد که از داربست استفاده و کار محکم کاری سنگ نما را انجام دهند.

رفته رفته بدلیل علمی که بدست آمد خدمات راپل جایگزین خوبی نسب به داربست گردید و نتیجه آن هم مثبت شد.

علم دسترسی با طناب در گذشته بدست نیروهای نظامی و انجام آن در ارتش و نظام بود.

کم کم و با گذشت زمان انجام خدمات راپل برای کارهای صنعتی در سطح شهرهای بزرگ رونق گرفت.

بطور مثال برای شستشوی نمای ساختمانهای بلند باید هر سال نمای ساختمان را شستشو داد و بخاطر همین نمی شود هر سال داربست زده و نماشویی را انجام و داربست را جمع کرد.

زدن داربست برای این نوع خدمات هم هزینه بر بوده و هم آسیب به نمای ساختمان میرساند و هم هزینه و قیمت زدن داربست برای پیچ رولپلاک نما به  صرفه نبوده و سرعت عملیات راپل خیلی بیشتر از داربست میباشد. استاندارد زمان پیچ رولپلاک نما:

خیلی از مردم به تصور اینکه در اتمام کار سنگ کار باید سنگها را پیچ کرد هستند و این تصور کاملا اشتباه است.

بارها و بارها دیده شده که سنگ ساختمان با وجود داشتن اسکوپ از جای خود خارج و باعث سقوط از نما شده است.

دلیل سقوط سنگی که اسکوپ داشته و سقوط کرده این بوده که ساختمان نشست کرده و فشار وارده باعث سقوط سنگ و پارگی سیم اسکوپ گردیده.

متخصصین ارتفاع کاران سایت، با تجربه چندین ساله در این زمینه و با استفاده از بهترین متریال جهت جلب رضایت مشتری بهترین خدمات را ارائه می دهند.

شستشوی نما تجریش دربند
راپل کار پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *