پیچ و رولپلاک در تهران و سراسر ایران

 سرعت، دقت، استفاده از ابزار های روز دنیا، نیروی خبره، ضمانت کار، نظارت کار توسط مهندسین مجرب و قیمت مناسب دلیل انتخاب ما برای پیچ و رولپلاک در تهران و  سراسر ایران!

نام پروژه: پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران در خیابان اشرفی اصفهانی مجتمع خیام
نوع سنگ: گندمک
پیچ مورد استفاده: 5*60 روکش گالوانیزه
پوشش روی پیچ: بتونه همرنگ ضد آب جهت جلوگیری از رطوبت به پشت سنگ
دریل مورد استفاده: دریل aeg
مته مورد استفاده جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما: مته 11 پیچ 5*60

چرا پیچ و رولپلاک در تهران و سراسر ایران ضروری است؟

زیرا سنگ های نمایی که از جنس گرانیت هستند، همانند تراورتن خلل و فرج  ندارند. اگر این سنگ اسکوپ(تثبیت) نشود پس از یک سال شروع به ریزش میکند. اگر از اسکوپ سیمی که متداول میباشد، استفاده کنند سنگ عموما پس از دوازده تا پانزده سال شروع به ریزش میکند.

 

راپل کار برای پیچ و رولپلاک در تهران
پیچ و رولپلاک نما با طناب

اگر در زمان مناسب سنگ نما پیچ و رولپلاک نشود مجبور به تعویض سنگ کل نما خواهید شد!

به این دلیل که پس از فاصله گرفتن سنگ نما به دلیل اینکه سنگ گرانیت بسیار ترد میباشد پس از سوراخکاری برای پیچ و رولپلاک نما مجبور به استفاده از پیچ و رولپلاک بزرگتر هستیم که منجر به استفاده از مته بزرگتر بر روی نما میشود.

سوراخ بزرگتر یعنی تلفات بیشتر سنگ نما و شکستن سنگ. در نتیجه مجبور به استفاده از واشر فلزی هستیم که این موضوع باعث میشود که در انتهای کار نما ظاهربدی بگیرد.

پس بسیار مهم میباشد که سنگ گرانیت قبل از فاصله گرفتن کل سنگها پیج و رولپلاک شوند ، و روی پیچ ها میبایست با استفاده از بتونه ضد اب همرنگ پوشیده شود تا مجددا رطوبت به پشت سنگ نفوذ نکند؛ هرچند پیچهای مورد استفاده ضد زنگ باشد.

پیچ و رولپلاک بدون داربست در تهران
بیشتر در مورد انواع پیچ و رولپلاک بخوانید.

سنگ گندمک بسیار ترد میباشد که همین امر کار را مشکل مینماید. پیچ و رولپلاک نما در تهران و سراسر ایران امری تخصصی است و در صورتی که درست اجرا نشود باعث ایجاد احتمال ریزش بیشتر نما میشود.

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در پیچ و رولپلاک سنگ نما با به روز ترین تجهیزات و خبره ترین راپل کاران، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

چرا سنگهای اسکوپ شده نیاز به پیچ و روپلاک دارند ؟

همانطور که در ابتدا گفته شد متداول ترین اسکوپ سنگ نما اسکوپ سیمی میباشد که پس از فاصله گرفتن سنگ از نما سیم پشت سنگ در معرض رطوبت و هوا قرار میگیرد و سیم پس از دو تا سه سال پوسیده و و بر اثر زمان در اثر عدم پیچ و رولپلاک باعث میشود سنگ گرانیت نمای شما فرو بریزد که عواقب بسیاری برای مالک به بار میاورد.

 لازم است بدانید عواقب سقوط سنگ نما تماما بر عهده مالک میباشد. بعضا اکثر اوقات دیده میشود سنگ بر روی ماشین با عابرین سقوط میکند سنگ گرانیت به دلیل داشتن وزن جرمی بالا صدمات بالایی دارد.

 گروه ارتفاع کاران سایت با بهره مندی از ابزار به روز و خبره ترین افراد و تجربه هزاران نمونه کار در سطح تهران و ایران آماده ارائه خدمات استحکام سنگ نما و ترمیم سنگهای نمای شماست.

پیچ و رولپلاک نمای سنگی ساختمان
پیچ و رولپلاک در تهران
بیشتر در مورد دلایل پیچ و رولپلاک سنگ نما بخوانید:
پیچ رولپلاک نما

سخن آخر

پیج و رولپلاک در تهران ، و یا هر جای دیگر امری تخصصی میباشد که نیازمند شناخت کافی از نوع سنگ رگه های سنگ و تجربه نوع کار کردن سنگ و یا ابزار مورد استفاده در سوراخکاری نوع پیچ و روکش پیج میباشد این کار را ساده نگیرید. شرکت ارتفاع کاران با راپل کاران مجرب و تجهیزات به روز آماده خدمت رسانی به شماست. 

برای تخمین قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوانید با ما تماس بگیرید یا به مقاله ما در مورد قیمت پیچ و رولپلاک مراجعه کنید یا فرم برآرورد قیمت را در 30 ثانیه پاسخ دهید!

آدرس

قبل از حضور وقت بگیرید.

فلکه دوم صادقیه -کوچه مرودشت پلاک 8​

تماس با ما

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

تلفن :02144211512همراه :09128982485

ایمیل

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info@ertefa-karan.com