پیچ ورولپلاک نما

در این مقاله میخواهیم شما را با نکات مهم و قابل توجهی در مبحث پیچ ورولپلاک  نما آشنا سازیم. شرکت ارتفاع کاران با سابقه درخشان آماده انجام پروژه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و سراسر ایران به شما عزیزان است.

 

سوالات و نکات فنی در مورد پیچ ورولپلاک نما اعم از نمای سنگی ساختمان ها :

  •   چه دریل و مته ای برای سوراخکاری نمای سنگی مناسب میباشد؟
  •  چه پیچی برای جه نمایی مناسب میباشد ؟
  • عمق سوراخکاری  باید چقدر باشد؟ 
  • رولپلاک مناسب چه سایزی باشد؟ 
  • در این مقاله می توانید پاسخ این سوالات را بخوانید.
  • اصولا فرآیند نصب سنگ نما با استفاده از پیچ و رولپلاک نما به دلیل کار در ارتفاع زیاد نیاز به مهارت های خاص و سرعت عمل دارد آن را به هرکسی نسپارید!

دریل مناسب پیچ ورولپلاک نما های سنگی چیست ؟

دریل مناسب مورد استفاده پروژه های پیچ ورولپلاک نما  از نوع چکشی ضربه ای میباشد که قدرت ضربه آن میبایست زیر 2 ژول باشد. به طور مثال دریل بوش 800 وات به دلیل اینکه قدرت ضربه ای 3.1 ژول دارد ، مناسب سوراخکاری جهت پیچ ورولپلاک نما های سنگی نیست . یا دریلهای چینی مانند ماکیتا یا هیوندای و غیره با داشتن قدرت ضربه ای بالای 2.8 ژول مناسب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیست.

پیچ ورولپلاک نما توسط شرکت ارتفاع کاران

چه مته ای مناسب سوراخکاری برای پیچ ورولپلاک نما می باشد؟

مته ای که مناسب برای سوراخکاری جهت پیج ورولپلاک نما های سنگی باشد، مته شماره هفت با طول یازده سانت ، با عمق سوراخکاری 6.5 سانتی متر می باشد. چرا که اگر از مته 17 سانت استفاده گردد پیچ و رولپلاک بیش از حد داخل سوراخ فرو میرود و رولپلاک به طور کامل در ملات پشت باز نمی شود و باعث می شود در طول زمان سنگ مجددا از نما جدا شود و سقوط کند.

پیج مناسب برای پیچ ورولپلاک نما ، پیچ 5*60 است . چرا که با بالاتر رفتن طول پیچ سایز مته نیز باید یک شماره بزرگتر شود و مته بزرگتر احتمال ایجاد ترکهای مویی در سنگ می شود که در طول زمان باعث خرد شدن سنگ میشود. پیچ مورد استفاده یا باید از جنس استیل و یا روکش گالوانیزه داشته باشد که در طول زمان پیچ زنگ نزند و پیچ از گردن نشکند. پیج مورد استفاده برای پیچ ورولپلاک نماهای سنگی باید چهار سو باشد تا پیچ تا انتها بسته شود . پیج دو سو هرگز تا انتها بسته نمیشود و جا برای بازی سنگ میگذارد و مناسب نما نمی باشد.

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در پیچ ورولپلاک سنگ نما با به روز ترین تجهیزات و خبره ترین راپل کاران، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

پیچ ورولپلاک نما توسط راپلکار

چه نوع رولپلاک مناسب استحکام نما میباشد ؟

رولپلاک مناسب برای نما های سنگی در صورتی که پشت سنگ رابیس نباشد، با توجه به ضخامت سنگ نما یا شماره چهار یا پنج است . درصورت وجود رابیس در پشت سنگ میباست از رولپلاک فیشر آلمانی یا هیلتی یا پروانه ای برای پیچ ورولپلاک نما استفاده شود.

بیشتر در مورد انواع رولپلاک نما و کاربردهای آن بخوانید:

سخن آخر

 

 دقت داشته باشید پیمانکاری که برای پیچ ورولپلاک نما های خود انتخاب می کنید حتما دفتر ثابت داشته باشند . متاسفانه به خاطر اینکه کنترل کار در ارتفاع سخت می باشد در صورتی که پیمانکار مناسبی انتخاب نکنید ،عواقب پر هزینه ای علاوه بر قیمت پیچ رولپلاک نما خواهد داشت. گروه مهندسی ارتفاع کاران با داشتن بیش از نیم ده تجربه کار در ارتفاع و پرسنلی مجرب و تحصیل کرده و هزاران نمونه کار ، در کلیه مناطق تهران و شهرستان ارائه دهنده خدمات پیج ورولپلاک نما میباشد.

برای تخمین قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید یا به مقاله ما در مورد قیمت پیچ و رولپلاک مراجعه کنید یا فرم برآرورد قیمت را در 30 ثانیه پاسخ دهید!

آدرس

قبل از حضور وقت بگیرید.

فلکه دوم صادقیه -کوچه مرودشت پلاک 8​

تماس با ما

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

تلفن :02144211512همراه :09128982485

ایمیل

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info@ertefa-karan.com