چرایی استفاده از نماشویی و شستشوی نما

 

 

با پیشرفته شدن جامعه، نماشویی و شستشوی نمای ساختمان ها یکی از ملزومات جامعه شهر نشینی است. امروزه از نماشویی برای هر چه زیباتر و مدرن تر شدن نمای ساختمانها و برج ها استفاده می شود. در نمای این سازه ها از سنگها و شیشه‌های زیبا و مصالح با کیفیت در نمای آنها استفاده می‌شود. ولی با وجود آلودگی‌های شهری و ذرات گرد و غبار، این مصالح شکل زیبای اولیه و شفافیت خود را پس از مدتی از دست می‌دهند. بنابراین برای بهتر دیده شدن نمای ساختمان و جذابیت دیداری بیش‌تر آن، نیاز به نگهداری و تمیز نگه داشتن نمای ساختمان است.

یکی از کارهای موثری که در این زمینه انجام می‌گیرد نماشویی است. شرکت ارتفاع کاران سایت با سابقه و تجربه بالا و نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه نما شویی و شستشوی انواع نما و شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان است. که همواره با انجام بهترین، دقیق‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات توانسته است رضایت مشتریان خود را بدست آورد. این شرکت مجهز به بروز ترین دستگاه ها و بهترین امکانات لازم در زمینه شستشوی انواع نما می باشد.

نما شویی شستشوی نمای کامپوزیت و شیشه

مزایای نماشویی و شستشوی نما

مزایای شستشوی نمای ساختمان

از مزایای تجهیزات شستشوی مدرن برای نماشویی نسبت به روش های دستی قدیمی می‌توان به صرفه جویی در هزینه و وقت نام برد. دیگر مزایا مسلط بودن به نقاط دور از دسترس، کاهش مصرف مواد شوینده می باشد. میتوان به سطح ایمنی بالاتر و کیفیت شستشوی بیش تر اشاره کرد. این دستگاه ها با مجهز بودن به فیلتر های خاص، املاح آب را جذب می‌کنند و آبی خالص را فراهم می کنند. بدین صورت پس از شستشوی نمای ساختمان  دیگر اثری از لکه بروی شیشه ها باقی نمی ماند.
نماشویی و شستشوی نما
نماشویی شستشوی نما
نماشویی و شستشوی نمای برج

دیگر کاربردهای شستشوی نمای ساختمان

از دیگر کاربردهای نماشویی و  شستشوی نمای ساختمان استفاده در پروژه‌های ساختمان سازی است. که به تازگی به اتمام رسیده است. معمولا اثرات گچ و خاک و باقی ماندن سیمان بر روی دیوار های آن به چشم میخورد. که موجب کدر نشان دادن ساختمان و ظاهری بی روح در آن می شود.

لذا شستشوی نمای ساختمان میتواند نوساز بودن ساختمان را کاملا نمایان کرد. با شستشوی نما حتی شما می توانید به ترمیم و بازسازی سنگ های از بین رفته کمک کنید. همچنین بازسازی و ترمیم سنگ های ریزش کرده از نمای ساختمان کمک کنید.

نماشویی با محلول فشار قوی

نما شوی با فشار آب
شستن بنا و نماشویی با محلول فشار قوی نیاز بناهایی است که با دود، لکه ها، نشت مواد بر روی نما، چسب اعلامیه ها، نقاشی دیوار، گرد و غبار و غیره پوشانده شده است. ارتفاع کاران سایت با دسترسی بوسیله طناب میتوانند بدون نیاز به امکانات خاص و هزینه های اضافی مانند هزینه نصب داربست با سرعت و دقت قسمتهایی از بنا که بصورت عادی در دسترس نیست را بصورت حیرت انگیز و خیره کننده تمیز کنند. ارتفاع کاران سایت با توجه به نوع آلایندگی نما از محلول های خاص استفاده می کند. بطور مثال اگر سطح نما از رنگ پوشیده باشد محلولی مناسب آن استفاده میکند.بعد از سالها تجربه و اجرای انواع پروژه های مختلف نماشویی از سطح زمین تا شستشوی انواع برج های مختلف ارتفاع کاران سایت توانسته است به هدف خود یعنی تمیزی نما و رضایت مشتری خود دست یابد.

تجهیزات شستشوی نمای ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان به طور معمول با استفاده از دستگاه واترجت ( دستگاهی که آب را با فشار بالا از نازل خارج می کند) انجام می شود. از دستگاه واتر سندبلاست (آب و دانه های سلیس هم زمان با فشار از نازل بیرون می آیند) هم برای از بین بردن جرم های سختی که ناشی از باقی ماندن سیمان و مصالح روی نمای سنگی ساختمان است استفاده میشود.

با توجه به طراحی و ابعاد ساختمان می توان از داربست استفاده کرد. از طرفی نیز می توان از طناب(راپل) و کمربند های محافظ ایمنی استفاده کرد. مزایای استفاده کردن از طناب سرعت انجام آن نسبت به روش های دیگر است. که معمولا در تمام ابعاد ساختمانی می توان از آن استفاده کرد. هزینه های اضافی و دردسر های بستن داربست را ندارد. از مزایای استفاده از داربست میتوان به تسلط بیش تر تکنسین ها به شستشوی نمای ساختمان اشاره کرد.

شستشو نما

با تمام این توضیحات هزینه کردن برای شستشوی نمای ساختمان با توجه به نتیجه چشم گیری که از آن گرفته می شود کاملا به صرفه است.
پس اگر قصد شستشوی نما دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.