چرا باید در نماشویی خود از نانو شوینده ها استفاده کنید؟

با پر کردن فرم زیر حدود قیمت سرویس خود را بیابید.


تماس با ما


فرم براورد قیمت

مزایای نانو شوینده ها​.

افزایش عمر نمای کامپوزیت

این نوع مواد شوینده عمر نمای کامپوزیتی را بیشتری میکند. چرا؟ چون آسیبی به آن نمیرسانند.

کیفیت بالا:

مواد اولیه نماشویی شرکت ارتفاع کاران از آلمان است و کیفیت بالا و مطمئنی دارد.

آسیب نرساندن به نما​

نانو شوینده ها به دلیل اسیدی یا قلیایی نبودن هیچ آسیبی به کامپوزیت نمیرسانند.

عمر بالای پاکیزگی​

با استفاده از روش مدرن و نانو شوینده ها سطح و نمای ساختمان برای مدت طولانی تری پاکیزه میماند.

نماشویی با نانو شوینده ها

امروزه ما میتونیم اثرات  تکنولوژی نانو را در تمام زندگیمان مشاهده کنیم از البسه گرفته تا صنعت. از مناسب ترین روش شستشوی نمای کامپوزیتی شستشو به وسیله نانو شوینده ها میباشد. شستشوی نمای کامپوزیتی به وسیله نانو شوینده ابگریز کننده هدفمند جهت شستشوی نماهای صیقلی، پاک کردن سطح از چربی ناشی از  دود ماشین و کارخانه جات، گرد و غبار و  مدفوع پرندگان ساخته شده و بدون آسیب به سطح کامپوزیت با ابگریز کردن سطح باعث میشود که نمای شما دیر تر کثیف گردد. لازم به ذکر است در این روش نیاز به دستگاه واتر جت میباشد.

نماشویی با نانوی خود تمیز شونده​

نانو خود تمیز شونده به دسته شوینده هایی اطلاق میگردد که نیاز به واتر جت ندارند این شونده برای نماهای کامپوزیتی و یا شستشوی نماهای شیشه ای که در خیابانهای شلوغ ویا مجتمع های تجاری که رفت و آمد زیاد است مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع شونده هدف مند جهت پاک کردن چربی گردد غبار و آلودگی های نما های کامپوزیتی و یا شیشه ای طراحی گردیده است این نوع شونده نانو بدون آسیب به سطح نما آلودگی را پاک و سطح را آبگریز  مینماید. لازم به ذکر است تمامی نانو های مورد استفاده این گروه دارای استاندارد های بین المللی بوده و ساخت کشور آلمان میباشد.

ویژگی های منحصر به فرد نانو شوینده ها​

نیاز نداشتن به آب

یکی از بهترین حسن های نانو شوینده ها بی نیاز بودن آنها از آب است. آنها با داشتن موادی مانند نانو امیلیسیون و تری گلیسیرید احتیاجی به آب ندارند.

خاصیت آنتی استاتیکی

نانو شوینده ها هنگام استفاده آنتی استاتیک ایجاد میکنند که این ماده باعث میشود سطح گرد و غبار یا آلودگی را جذب نکند و به مددت طولانی تری پاکیزه بماند.

استفاده آسان

استفاده از نانو شوینده ها ساده است. ابتدا سظح مورد نظر را به مواد شوینده نانو آغشته میکنند و با دستمال نانو یا دستمال معمولی پاک میکنند.

نماشویی با نانوی هدفمند

hین نوع از نانو شوینده ها اختصاصی برای نماشویی و در لابراتوار شرکت ارتفاع کاران ساخته میشود. این نوع از مواد نیاز به واترجت دارند.

نانو شوینده ها به نمای شما آسیب نمی رسانند. آن را تمیز تر از همیشه میکنند. مدت زمان بین هر نماشویی را افزایش میدهند. از نمای شما حفاظت میکنند. قیمت به صرفه تری دارند و مهم تر از همه عمر نمای شما را افزایش میدهند.