محکم کردن سنگ نما

 محکم کردن سنگ نما با سرعت، دقت، استفاده از ابزار های روز دنیا، نیروی خبره، ضمانت کار، نظارت کار توسط مهندسین مجرب و قیمت مناسب دلیل انتخاب ما برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در سراسر ایران!

نام پروژه: پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران در خیابان اشرفی اصفهانی مجتمع خیام
نوع سنگ: گندمک
پیچ مورد استفاده: 5*60 روکش گالوانیزه
پوشش روی پیچ: بتونه همرنگ ضد آب جهت جلوگیری از رطوبت به پشت سنگ
دریل مورد استفاده: دریل AE
مته مورد استفاده برای محکم کردن سنگ نما: مته چهار پر ، چهار شیار 11 المانی

چرا پیچ و رولپلاک سنگ نما ضروری است؟

دلیل اصلی جلوگیری از ریزش سنگ است! استفاده از این سنگ در آب و هوای تهران که گرم و نیمه خشک و کوهستانی میباشد؛مناسب نیست. سنگ گندمک تیشه ای از خانواده سنگهای مابین مرمریت و تراورتن بوده و دارای بافت ترد، سطح و وزن بالاست. این موضوع باعث میشود که این سنگ به ملات پشت خود نچسبد و سنگ از نما جدا گردد. عموما ضریب انبساط این سنگ با ملات بسیار متغیر است که در اثر سرما و گرما این سنگ از ملات جدا شده و سقوط مینماید.

راپل کار پیچ و رولپلاک سنگ نما

کاربرد اصلی سنگ گندمک در کجاست؟

کاربرد سنگ ، این نوع سنگ جهت کفسازی در تهران مناسب است نه نما سازی
برخی نکته های که باید در مورد پیچ و روپلاک سنگ گندمک رعایت نمود
سنگ گندمک بسیار ترد میباشد که همین امر کار پیچ و روپلاک نما در تهران را مشکل مینماید و امری تخصصی است که در صورت درست اجرا نشد باعث ایجاد خطر ریزش بیشتر نما میباشد ،

بیشتر در مورد انواع پیچ و رولپلاک بخوانید.

ضخامت این نوع سنگ که در نما استفاده میشود 1.8~2 سانتیمتر میباشد. پیچی که برای این سنگ میخواهید استفاده کنید پیشنهاد میکنیم از نوع 5*60 و یا حداکثر 5*70 روکش گالوانیزه باشد؛ زیرا پیچ بزرگتر نیازمند مته بزرگتر میباشد و مته بزرگتر احتمال شکست سنگ را بیشتر میکند.

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در پیچ و رولپلاک سنگ نما با به روز ترین تجهیزات و خبره ترین راپل کاران، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

مته مورد استفاده

عمق سوراخکاری و مته ای که برای این سنگ میخواهید استفاده کنید مته 7/11 باشد زیرا مته بزرگتر از 7 باعث آسیب بسیار به این سنگ میباشد

سخن آخر

محکم کردن سنگ نما در تهران ، و یا هر جای دیگر امری تخصصی میباشد که نیازمند شناخت کافی از نوع سنگ رگه های سنگ و تجربه نوع کار کردن سنگ و یا ابزار مورد استفاده در سوراخکاری نوع پیچ و روکش پیج میباشد این کار را ساده نگیرید. شرکت ارتفاع کاران با راپلکاران مجرب و تجهیزات به روز آماده خدمت رسانیی به شماست. 

برای تخمین قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید یا به مقاله ما در مورد قیمت پیچ و رولپلاک مراجعه کنید یا فرم برآرورد قیمت را در 30 ثانیه پاسخ دهید!

آدرس

قبل از حضور وقت بگیرید.

فلکه دوم صادقیه -کوچه مرودشت پلاک 8​

تماس با ما

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

تلفن :02144211512همراه :09128982485

ایمیل

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info@ertefa-karan.com