قیمت پیچ رولپلاک نما

سرعت، دقت، استفاده از ابزار های روز دنیا، نیروی خبره، ضمانت کار، نظارت کار توسط مهندسین مجرب و قیمت مناسب دلیل انتخاب ما برای پیچ و رولپلاک در تهران و  سراسر ایران!

نام پروژه: پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران در خیابان اشرفی اصفهانی مجتمع خیام 

نوع سنگ: گندمک

پیچ مورد استفاده: 5*60 روکش گالوانیزه 

پوشش روی پیچ: بتونه همرنگ ضد آب جهت جلوگیری از رطوبت به پشت سنگ

بتونه مورد استفاده ، از ترکیب چسب ابندی سیمان سفید و چسب پودری جهت ترک برنداشتن

دریل مورد استفاده: دریل AE

مته مورد استفاده جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما: مته چهار پر ، چهار شیار 11 المانی

به دلیل ترد بودن این سنگ از این نوع مته دیاگر استفاده گردیده

برآورد قیمت پیچ رولپلاک نما و خصوصیات سنگ گندمک

به دلیل اینکه این سنگ داری خواص بین تراورتن و مرمریت است که بافت این سنگ را ترد و شکننده میکند و بافت تو پری دارد که وزن این سنگ را بیشتر میکند و مناسب استفاده برای نما نمیباشد عموما برای کف استفاده میگردد. در صورت استفاده در نما اسکوپ سیمی نمی تواند سنگ را بر روی نما مهر نمیاد فلذا پس از اجرای باید پیچ و رولپلاک نما گردد پیچ و رولپلاک سنگ این نما امری کاملا تخصصی میباشد که میبایست از ابزار مناسب و نیروی حرفه ای و متخصص صورت پذیرد در کارهای بزرگ هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما به صورت پیچی و در کارهای کوچک با توجه به ریزش سنگ نما و لق بودن سنگ نما و ضخامت سنگ قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما داده میشود.

تاثیر پیچ مورد استفاده بر قیمت پیچ رولپلاک نما

لازم به ذکر میباشد پیچ مورد استفاده برای پیچ و رولپلاک این نوع سنگ پیچ 5*60 روکش گالوانیزه جهت زنگ نزدن استفاده گردیده است ، در خصوص این نوع سنگ در هنگام پیچ و رولپلاک باید مراقب رگه های مرمریت در بین بافتهای این سنگ باشد درصورت داشتن رگه های مرمر در بین این سنگ در دو سمت سنگ باید پیچ و رولپلاک گردد زیرا در اینده احتمال اینکه این ترک باعث جدا شدن سنگ نما و افزایش قیمت پیچ رولپلاک نما گردد.
بیشتر در مورد انواع پیچ و رولپلاک بخوانید.

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در پیچ و رولپلاک نما با به روز ترین تجهیزات و خبره ترین راپل کاران، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

نکات موثر بر قیمت پیچ رولپلاک نما

 استفاده از پیچ های خراسان در این زمینه به دلیل زنگ زدگی و مرغوب نبودن جنس پیچ منسوخ گردیده که امروزه شاهد آن هستیم که همکاران برای ارزان تر شدن هزینه ها از این نوع پیچ برای پیچ و رولپلاک سنگ نما استفاده میکنند که در دراز مدت عوارض و عواقب بدی را به وجود می آورند گروه ارتفاع کاران سایت با سالها تجربه و بهرهبرداری از مهندس و ابراز روز در این صنعت  پیشتاز میباشد.

بیشتر در مورد دلایلی پیچ و رولپلاک سنگ نما بخوانید:
مزیت های پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

سخن آخر

پیج و رولپلاک نما در تهران ، و یا هر جای دیگر امری تخصصی بوده و نیاز به شناخت کافی از نوع سنگ و رگه های آن و تجربه چگونه کار کردن با سنگ و  ابزار تخصصی مورد استفاده در سوراخکاری دارد.

شرکت ارتفاع کاران با راپل کاران مجرب و تجهیزات به روز آماده خدمت رسانیی به شماست. 

برای تخمین قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید یا به مقاله ما در مورد قیمت پیچ و رولپلاک مراجعه کنید یا فرم برآرورد قیمت را در 30 ثانیه پاسخ دهید!

آدرس

قبل از حضور وقت بگیرید.

فلکه دوم صادقیه -کوچه مرودشت پلاک 8​

تماس با ما

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید.

تلفن :02144211512همراه :09128982485

ایمیل

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info@ertefa-karan.com