نماشویی و شستشوی نمای کامپوزیت

مقاله ای که می خوانید حاصل سالها تجربه در زمینه نماشویی و شستشوی انواع کامپوزیت نما، نمای شیشه ای، نمای سنگی سیمانی و نماهای آجری میباشد. در این مقاله  راهکارها و روش های شستشوی نمای کامپوزیت و نماشویی را شرح میدهیم.

 

1) نماشویی و شستشوی کامپوزیت نما به روش سنتی:

شستشوی نمای کامپوزیت به روش سنتی عموما بدون داربست و به وسیله راپل صورت میگیرد. عموما از مواد شستشوی سنتی همانند سیو، ماده شوینده ظروف، شامپو فرش و یا جرم گیر ((همان جوهر نمک رقیق شده)) استفاده میشود.

اما مهم است بدانیدکه

شستشوی کامپوزیت و نماشویی به وسیله جرم گیر ((جوهر نمک رقیق شده)) و مایع شوینده باعث میشود که رنگ روی سطح نمای کامپوزیت بعد از چند مرحله شستشو کدر شود و رفته رفته از بین برود. به این ترتیب نمای کامپوزیت شما فرسوده میشود

شستشوی نمای کامپوزیتی به روش سنتی نماشویی هرگز توصیه نمی شود ولی متاسفانه این روش شستشو به دلیل پایین بودن هزینه شستشو در بین بسیاری از همکاران رایج میباشد.

مهم است بدانید نانو شوینده های خود تمیز شونده بدون آسیب به لایه رویی کامپوزیت نما، سطح آن را از هر گونه چربی حاصل از دود ماشینها، گرد و خاک و حتی جای چسب پاک میکند. این نوع شستشو دهنده ها معمولا برای ساختمانهایی که نمیتوان از واترجت استفاده کرد؛ مورد استفاده قرار میگیرند.این نوع از شوینده ها که منحصرا توسط لابراتوار این مجموعه بر اساس نوع آلودگی تولید میشود؛ باعث میشود که بهترین جواب را بگیریم. نماشویی با استفاده از نانو شوینده ها با مواد اولیه آلمانی صورت میگیرد.

گروه ارتفاع کاران سایت پیشرو در علم نوین نانو شوینده ها با پشتوانه لابراتوار مجهز در نماشویی و شستشوی نمای کامپوزیت و نماهای شیشه ای، انتخابی بدون پشیمانی خواهد بود!

مزایای نانو شوینده ها

افزایش عمر کامپوزیت نما

این شستشو دهنده عمر تمیزی نمای کامپوزیتی بیشتر میکند

آسیب نرساندن به سطح کامپوزیت نما

دوم این شستشو دهنده بدون آسیب به سطح نما سطح کامپوزیت نمای کامپوزیت شمات را به بهترین شکل ممکنه تمیز و عمر کامپوزیت شما را چندین برابر میکند.

نیاز نداشتن به واترجت در نماشویی با نانو شوینده های خود تمیز شونده

این نوع شستشو دهنده نیازی به واترجت ندارند و برای مکانهایی که نمیتوان از واترجت استفاده نمود مثل ساختمانهای تجاری و اداری که رفت و آمد زیادی دارند؛ به کار میرود.

عمر بالای پاکیزگی نما

ضد الکتریسیته ساکن بودن نانو شوینده ها باعث میشود که گرد و غبار دیر تر بر سطح بنشیند.

قیمت مناسب نماشویی با نانوشوینده ها

به دلیل اینکه نانو شوینده ها باعث میشوند که نما به مدت طولانی تری تمیز بماند، این روش مقرون به صرفه تر است.

روش کار نماشویی به شرح ذیل میباشد:

 شستشوی نمای کامپوزیتی و یا شستشوی نمای شیشه ای با نانو شوینده ها نیازمند وسیله واترجت صنعتی میباشد. ابتدا نانو شستشو دهنده را بر روی سطح مورد نظر اسپری یا با اسفنج مخصوص پخش میکنیم.  سپس به وسیله واترجت صنعتی آن را از سطح بر میداریم.  سپس در انتهای کار سطح کامپوزیت یا شیشه را به وسیله  دستمال نانو پرداخت مینماییم.

اسپری کردن یا آغشته کردن سطح به نانو شوینده ها با اسفنج مخصوص
مرحله اول 33%
شستشو با واترجت
مرحله دوم 66%
پرداخت نما با دستمال نانو
مرحله نهایی 100%

برخی از نمونه کارهایی که توسط گروه ارتفاع کاران سایت با نانوشوینده ها انجام شده:

  • شستشوی کامپوزیت ساختمان ژاکوب ولیعصر
  • شستشوی کامپوزیت ساختمان شرکت نفت در خیابان هویزه
  • شستشوی نمای ساختمان مشروطه
  • شستشوی نمای کامپوزیتی بانک ارمان
  • شستشوی نمای کامپوزیتی ساختمان پریسا در جلال

همین حالا با ثبت سفارش 5 درصد تخفیف بگیرید!

تلفن :02144211512 همراه :09128982485

کامپوزیت نما
شستن کامپوزیت
شستشوی نمای ساختمان و نماشویی شرکت ارتفاع کاران
راپل کار
پروژه انجام شده نماشویی و شستشوی نمای ساختمان با نانو شوینده ها