شستشوی نما

چرا باید شستشوی نمای ساختمان خود را به ارتفاع کاران بسپارید؟

امروزه برای هر چه زیباتر و مدرن تر شدن نمای ساختمان ها، از سنگ ها و شیشه‌های زیبا و مصالح با کیفیت در نمای ساختمان استفاده می‌شود. ولی با وجود آلودگی‌های شهری و ذرات گرد و غبار، این مصالح شکل زیبای اولیه وشفافیت خود را پس از مدتی از دست می‌دهند.
بنابراین برای بهتر دیده شدن نمای ساختمان و جذابیت دیداری بیش‌تر آن، نیاز به نگهداری و تمیز نگه داشتن نمای ساختمان است. یکی از کارهای موثری که در این زمینه انجام می‌گیرد، شستشوی نما است.

شرکت ارتفاع کاران سایت با سابقه و تجربه بالا و نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه شستشوی نما ساختمان است. که همواره با انجام بهترین، دقیق‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات توانسته است رضایت مشتریان خود را بدست آورد. این شرکت مجهز به بروز ترین دستگاه ها و بهترین امکانات لازم در زمینه شستشوی نما می باشد.

مزایای شستشوی نما

صرفه جویی در هزینه و وقت​

تسلط به نقاط دور از دسترس​

کاهش مصرف مواد شوینده

سطح ایمنی بالاتر ​

کیفیت شستشوی بیشتر ​

نانو شوینده ها​

نقش واتر جت در شستشوی نما

این دستگاه ها با مجهز بودن به فیلتر های خاص، املاح آب را جذب می‌کنند و آبی خالص را فراهم می کنند. بدین صورت دیگر اثری از لکه بروی شیشه ها نمی ماند. از دیگر کاربردهای شستشوی نما استفاده در پروژه‌های ساختمان سازی است که به تازگی به اتمام رسیده است. معمولا اثرات گچ و خاک و باقی ماندن سیمان بر روی دیوار های آن به چشم میخورد و موجب کدر نشان دادن ساختمان و ظاهری بی روح در آن می شود.

با تمام این توضیحات هزینه کردن برای شستشوی نما با توجه به نتیجه چشم گیری که از آن گرفته می شود کاملا به صرفه است. پس اگر قصد شستشوی نما دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

پروسه شستشوی نما در شرکت ارتفاع کاران

شستشوی نما به طور معمول با استفاده از دستگاه واترجت ( دستگاهی که آب را با فشار بالا از نازل خارج می کند) انجام می شود. از دستگاه واترسندبلاست (آب و دانه های سلیس هم زمان با فشار از نازل بیرون می آیند). برای از بین بردن جرم های سختی که ناشی از باقی ماندن سیمان و مصالح روی نمای سنگی ساختمان است به کار می رود.

با توجه به طراحی و ابعاد ساختمان می توان از داربست، استفاده از طناب(راپل) و کمربند های محافظ ایمنی استفاده کرد. مزایای استفاده کردن از طناب سرعت انجام آن نسبت به روش های دیگر است و معمولا در تمام ابعاد ساختمانی می توان از آن استفاده کرد. و هزینه های اضافی و دردسر های بستن داربست را ندارد. از مزایای استفاده از داربست میتوان به تسلط بیش تر تکنسین ها به ساختمان اشاره کرد.