گروه ارتفاع کاران ، در سال 1390 با رویکرد دانش و تجربه ، با هدف تغییر روش کار در صنعت ساختمان ، تاسیس گردید

کیفیت و مهارت تخصص ماست!

گروه ارتفاع کاران دارای کارنامه ای درخشان در زمینه شستشوی نما ،استحکام نما (پیچ و روپلاک نما) وهمچنین تکنولوژی نوین نانو نما و اجرای نانو نمای ساختمان می باشد.

. این گروه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین سنگنوردی و مهندسین ساختمان متعهد و کار آزموده با استفاده از ابزار و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه کار در ارتفاع و با هدف تغییر در روشهای سنتی شروع به فعالیت نمود.

از پروژه های موفق ارتفاع کاران در زمینه استحکام نما (پیچ و روپلاک نما) می توان به پیچ و روپلاک دانشگاه علمی کاربردی کاشان و دانشگاه الزهرا تهران و…. اشاره کرد و با بهره گیری از ابزار روز و علم شناخت مصالح در زمینه شستشوی نما ، شستشوی نمای ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی ، سون سنتر در میدان هفت حوض ، ساختمان سازمان انتقال خون و صدها پروژه دولتی و خصوصی دیگر نام برد.

در زمینه تکنولوژی نوین ، همچون نانو نما ، اجرای نانو نمای ساختمان سپهران کارخانه جات مائده و ساختمان سز در تجریش … و نانو شوینده نما مخصوص نماهای کامپوزیت و شیشه ای ، گروه ارتفاع کاران به صورت حرفه ای فعالیت های ویژه انجام داده است .

ما با استفاده از تجربه متخصصین و مهندسین آماده مشاوره و ارائه خدمات در زمینه شستشوی نما ، نانو نما ، پیچ و روپلاک نما و اجرای نما می باشد.